Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/klient.dhosting.pl/kompas/kompaskredytowy.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

5. PKO Półmaraton Solidarności – biegiem po Wyżynie Lubelskiej z PKO Bankiem Polskim

włącz . Opublikowano w Finanse

2017.05.25

5. PKO Półmaraton Solidarności – biegiem po Wyżynie Lubelskiej z PKO Bankiem Polskim

 • 5. PKO Półmaraton Solidarności wystartuje w sobotę 3 czerwca o godz. 9.00.
 • Trasa prowadzi przez dwa miasta Lubelszczyzny – Świdnik i Lublin.
 • Podczas zawodów odbędzie się akcja charytatywna „biegnę dla Emilki”.

Już 3 czerwca zawodników czeka wymagająca, ale piękna trasa ze Świdnika do Lublina.

Uczestnicy 5. PKO Półmaratonu Solidarności będą mogli zmierzyć się ze sobą, a także dołączyć do akcji charytatywnej. Pobiegnij z nami dla 13-letniej Emilki chorej na nowotwór mózgu.

PKO Półmaraton Solidarności upamiętnia rocznicę strajków „Lubelskiego Lipca 1980“ oraz powstania NSZZ Solidarność. Tradycja organizowania biegu na trasie Świdnik-Lublin sięga 1993 r. W 2013 r. został on przekształcony w PKO Półmaraton Solidarności.

PKO Bank Polski wspiera największe biegi w całej Polsce. Po raz kolejny został także partnerem PKO Półmaratonu Solidarności. Imprezy upamiętniające ważne wydarzenia historyczne, takie jak ta w Lublinie, są nam bardzo bliskie. Kibicujemy mocno zawodnikom i zachęcamy ich do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Emilki  – mówi Jan Karwański, dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego w Lublinie. 

Bieg wystartuje w sobotę 3 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 z okolic bramy głównej WSK PZL Świdnik. Trasa półmaratonu została wytyczona na szlaku drogowym i centrach dwóch miast Lubelszczyzny. Meta znajduje się na Międzynarodowych Targach Lublin. Organizator zapewnił zawodnikom z Lublina dojazd na start w Świdniku – autokary wyjadą o godz. 8.00 z parkingu przy Targach Lubelskich.

Zapisy internetowe potrwają do 28 maja. Jeśli nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń, od 29 maja do 2 czerwca będzie można zarejestrować się osobiście w Biurze Zawodów. Organizatorem biegu jest Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” i Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”.

Podczas wszystkich sponsorowanych przez PKO Bank Polski imprez biegowych prowadzone są akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia lub zdrowia, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Biorąc udział w 5. PKO Półmaratonie Solidarności, będzie można pomóc Emilce. 13-letnia dziewczynka walczy ze złośliwym nowotworem mózgu (medulloblastoma). Przeszła cały proces leczenia, niestety choroba powróciła. Szansą dla niej jest specjalistyczne leczenie, na które zbierane są środki. Emilka jest podopieczną Fundacji „Rycerze i Księżniczki”.

Zaangażowanie uczestników zawodów, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Emilki” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie dziewczynki. Kartki będzie można odbierać w piątek 2 czerwca w godz. 10.00-20.00 u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku przy al. Lotników Polskich 24.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce, w tym po raz kolejny PKO Półmaraton Solidarności. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ubiegłym roku 413 zawodników 4. PKO Półmaratonu Solidarności włączyło się w akcję na rzecz 6-letniego Stasia z uszkodzonymi w wyniku sepsy noworodkowej kolanami. Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała środki na jego operację w Niemczech. Od 2013 r. odbyły się 273 takie akcje, w których wzięło udział ponad 100 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja wsparła 292 beneficjentów kwotą ponad 3,8 mln zł. 

Na bieg zaprasza Marek Wątorski, dyrektor 5. PKO Półmaratonu Solidarności:

Konkurs kibica

 PKO Bank Polski zachęca do udziału w konkursie biegowym dla dzieci, który potrwa do 14 czerwca. Wystarczy zaprojektować koszulkę kibica. Najciekawsze prace zostaną wydrukowane na koszulkach i nagrodzone aparatami fotograficznymi. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: https://bankomania.pkobp.pl/bankokonkursy/zaprojektuj-grafike-na-t-shirt/.

 

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

 

www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

www.instagram.com/pkobiegajmyrazem

***

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. W I kwartale 2017 r. jego skonsolidowany zysk netto wyniósł 525 mln zł, a wartość aktywów sięgnęła 288,5 mld zł. W całym 2016 r. Grupa Kapitałowa wypracowała 2,87 mld zł zysku, co było najlepszym wynikiem w sektorze finansowym. Bank jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały w rynku depozytów (17,3 proc.) oraz kredytów (17,7 proc.), w tym także w kredytach hipotecznych, spośród których niemal co trzeci udzielany jest przez PKO Bank Polski oraz przez PKO Bank Hipoteczny. Posiadając 8 mln kart płatniczych, bank jest największym wydawcą kart debetowych i kredytowych w Polsce z udziałem w rynku na poziomie 22 proc. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która ma już 1,2  mln aktywnych użytkowników, PKO Bank Polski stał się najbardziej mobilnym bankiem w Polsce. Silną pozycję Banku wzmacniają spółki Grupy Kapitałowej. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego jest liderem pod względem liczby i wartości transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym. Dzięki przejęciu Raiffeisen-Leasing Polska, Grupa Kapitałowa stała się z kolei liderem rynku leasingu, z udziałem na poziomie 13 proc. Efektywna realizacja strategii wzrostowej sprawiła, że PKO Bank Polski jest najwyżej spozycjonowaną krajową spółką finansową w rankingu Forbes Global 2000 obejmującym największe giełdowe firmy na świecie. W 2016 roku, należący do Financial Times miesięcznik The Banker, po raz trzeci uhonorował PKO Bank Polski nagrodą „Bank of the Year in Poland”.

Źródło: PKO Bank Polski


Kompas Kredytowy Bankowy Fundusz Gwarancyjny Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 4 godzin ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.