Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/klient.dhosting.pl/kompas/kompaskredytowy.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

„Moje” zmienia wszystko – nowa aplikacja mobilna ING

włącz . Opublikowano w Finanse

ING Bank Śląski zapowiedział wprowadzenie nowej aplikacji bankowości mobilnej na smartfony – Moje ING mobile. Łączy ona zalety systemu Moje ING z możliwościami, jakie dają urządzenia mobilne.

W połowie czerwca bank udostępni klientom indywidualnym nową aplikację bankowości mobilnej - Moje ING mobile. Daje ona dostęp do pełnej wersji nowego systemu bankowości internetowej Moje ING, wprowadzając funkcje zaprojektowane z myślą o użytkownikach mobilnych.

Co trzecie logowanie do bankowości internetowej ING odbywa się z urządzenia mobilnego. To pokazuje, jak ważny dla naszych klientów jest dostęp do banku z użyciem telefonu. Dlatego budując system Moje ING, od początku projektowaliśmy go z myślą o smartfonach. Aplikacja Moje ING mobile daje wygodny dostęp do pełnego  systemu Moje ING, wspierającego klientów w zarządzaniu ich finansami. Równocześnie oferuje możliwości jakie dają urządzenia mobilne np. logowanie odciskiem palca czy płatności mobilne – powiedział Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej w ING Banku Śląskim.

W pierwszym etapie aplikacja pozwoli m.in. zalogować się do systemu odciskiem palca (iOS) lub pinem, bez konieczności podawania loginu. Klienci będą mogli także ustawić podgląd stanu konta przed zalogowaniem w postaci kwotowej lub procentowej. W następnych miesiącach bank będzie rozbudowywał Moje ING mobile o kolejne funkcje. Wśród planowanych rozwiązań są m.in. płatności mobilne BLIK i HCE, przechowywanie paragonów oraz interaktywne powiadomienia PUSH.

System Moje ING, udostępniony pod koniec ubiegłego roku, wspiera klientów w zajmowaniu się codziennymi finansami takimi funkcjami jak:
 • prezentacja budżetu domowego w ujęciu miesięcznym i rocznym,
 • możliwość przeglądu miesięcznych wydatków w podziale na kategorie, np. dom i rachunki, samochód, rozrywkę,
 • intuicyjna wyszukiwarka ostatnich płatności, która ułatwia szybkie wykonanie przelewu,
 • wygodne narzędzia ułatwiające oszczędzanie na konkretny cel czy kontrolę swojego budżetu.

Bank tworzy system Moje ING oraz aplikację Moje ING mobile w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów. Od początku projektu bank prowadzi na bezprecedensową skalę badania użyteczności systemu - do tej pory przeprowadzono ponad 900 godzin badań - oraz zbiera opinie klientów, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom użytkowników.

Moje ING mobile będzie dostępne na systemy iOS, Android oraz Windows Phone 10. Trwają prace nad wersją dla przedsiębiorców.

Źródło: ING Bank Śląski


Kompas Kredytowy Bankowy Fundusz Gwarancyjny Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 4 godzin ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.