Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • pozyskiwanie Klientów z segmentu MSP i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami
  • ocena kondycji finansowej Klientów firmy wraz z przygotowaniem dokumentacji leasingowej i współudział w przygotowywaniu ofert finansowania przedsiębiorstw
  • samodzielna realizacja planów sprzedażowych, aktywna sprzedaż produktów z zakresu produktów leasingowych dla Klientów Biznesowych
  • rozpoznawanie potrzeb finansowych Klienta oraz określanie wynikających z nich możliwości sprzedaży innych usług i produktów finansowych
  • prowadzenie działań marketingowych mających na celu zapoznanie Klientów z ofertą
  • sporządzanie analiz i kalkulacji Klientów Biznesowych oraz stały monitoring rynku lokalnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 – letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta biznesowego oraz w sprzedaży
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej kultury osobistej,
  • optymizm, otwartość i pewność siebie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenie stanowiskowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji

Base Data
Personal Information
Please fill in your personal data here!
Your application
Please enter your application data here!

Contact Data
Security

captcha

Posted in Potrzebujemy CIEBIE!

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

  • Znajdziesz nas
    ul. Staszica 1, V piętro
    05-800 Pruszków
  • Infolinia
    22 24-42-899
  • Napisz
  • Bądź z nami